Galeria przedszkolnych prac Wojtusia

Mam taką niewinną słabość: uwielbiam wystawy prac przedszkolaków. Stoimy z Wojtkiem i oglądamy wszystkie malunki po kolei, wskazując, kto namalował który. Oczywiście Wojtkowe podobają mi się najbardziej 🙂

Pierwsza praca palstyczna, która zawisła na tablicy jesienią, przedstawia jesienny pojazd. Według słów artysty, jest to samochód tatusia:

To jest moje ulubione drzewo wykonane techniką odcisków palców:

A to worek świętego Mikołaja. Wojtuś podkreślił, że znajduje się w nim płyn do spryskiwaczy dla tatusia i lodówka dla mnie:

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi: , ,

2 comments on “Galeria przedszkolnych prac Wojtusia
  1. Dorota pisze:

    Bardzo podoba mi się liściasty wóz tatusia. Koła ma. Domyślam się, że jest koloru niebiesko- zielonego. Zreszta, kolor nieważny. Artysta ma prawo do abstrahowania od realizmu.
    Happy New Year!
    Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*