„W ramie. Nad wodą” – książeczka do wzięcia

Pamiętacie książeczkę „W ramie. Nad wodą” Marii Biardzkiej i Matyldy Dębskiej? Dzięki uprzejmości Autorek mam dla Was jeden egzemplarz.

Książeczka, o której pisałam w recenzji, jest wdzięcznym zeszytem do edukowania dzieci w zakresie dzieł światowego malarstwa opowiadających o rozmaitych przestrzeniach akwatycznych. Zadania rysunkowe i kolorowe naklejki uprzyjemnią czas i utrwalą dzieciom w pamięci wybitne dzieła sztuki.

Aby otrzymać ten zeszyt, proszę uważnie przyjrzeć się zamieszczonym powyżej zdjęciom i podać tytuły przynajmniej dwóch obrazów, które można na nich wypatrzeć. Są trzy, jeden jest reprodukcją, a dwa dziecięcymi impresjami na temat, więc tu na pewno będzie trudniej, ale wierzę w moich Czytelników. Dwa tytuły i książeczka jest Twoja. A potem temperujesz kredki i zapraszasz dziecko do wspólnej zabawy 🙂

Zgłoszenia konkursowe w komentarzach do tego postu. Proszę podać właściwy adres mailowy w polu do tego przeznaczonym (nie ukaże się na stronie, będzie widoczny tylko dla mnie). Książeczka leci do osoby, która prawidłowo odpowie jako pierwsza. Powodzenia! Czas start.

Napisano w Czytam dzieciom (i sobie też)

Tagi: , , , , ,

7 comments on “„W ramie. Nad wodą” – książeczka do wzięcia
 1. Dorota napisał(a):

  Brawo dziewczyny!!! Że też rozpoznałyście „Gwiaździstą noc”! Szacun! Pierwsza była Magdalena i to Ona dostanie ksiażeczkę. Gratuluję! 🙂

 2. Mariszka napisał(a):

  A trzeci to może wariacja na temat Gwiaździstej nocy nad Rodanem van Gogha? 🙂

 3. Mariszka napisał(a):

  Spacer po klifie w Pourville Claude Monet i Wielka fala w Kanagawie Hokusai 🙂

 4. Asia napisał(a):

  Ojej. Znowu konkurs! Spróbuję: „Gwiaździsta noc nad Rodanem” van Gogh i „Wielka Fala” Hokusai. Ostatnio szkołę się w sztuce odgadywania co moje dzieci narysowały/namalowały tudzież wyrzeźbiły z plasteliny więc dlatego pokusiłam się o rozszyfrowanie dziecięcych impresji. Serdecznie pozdrawiam Dorotko.

 5. Magdalena napisał(a):

  Hokusai. Wielka fala w Konagawa
  Ban Gogh. Gwiaździsta noc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*