Książki za rysunki rozdane

Czas na podanie wyników pierwszego z ostatnio ogłoszonych konkursów! Młodzi uczestnicy na pewno obgryzają paznokcie z niecierpliwości.

ksiega880

Jury oceniło nadesłane prace bardzo wnikliwie, biorąc pod uwagę kreskę, kolor, twórcze podejście do tematu. Dyskusja była burzliwa, ostatecznie nagradzamy:

 1. Julię, w której pracy dostrzegam wpływ twórczości Jacka Malczewskiego. Zwróćcie uwagę na łan zboża, a w nim chabry i maki. Tego dziś już nie ma w naturze:
  julka
 2. Siostrzany duet Kamilę i Polę. W ich pracach można zauważyć pewne influencje coraz bardziej znanej współczesnej graficzki Kasi Warpas:
  kamilaipola

Oklaski, fanfary, gratulacje!!!

A dla wiernych czytelników dodatkowy egzemplarz „Ilustrowanej księgi przysłów dla dzieci” Agnieszki Popek-Banach i Kamila Banacha wydawnictwa Albus. Trafi do tej osoby, która jako pierwsza odgadnie, jakie przysłowia przedstawiają rysunki naszych laureatek – uwaga, członkowie rodzin tychże są wykluczeni z ubiegania się o dodatkową nagrodę! 🙂 Odpowiedzi proszę wpisywać w komentarzach pod tą notką.

Napisano w Czytam dzieciom (i sobie też)

3 comments on “Książki za rysunki rozdane
 1. kolorki pisze:

  :))))

 2. Ania pisze:

  Julia narysowała szukanie igły w stogu siana a siostry hmm…mieć 2 lewe ręce?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*