Wakacje sado-maso

Na wakacjach u Rodziców jestem poddawana okrutnym praktykom sadystyczno-masochistycznym.

maliny880

Lepię pierogi, których nie mogę jeść (dieta bez białej mąki) i zbieram maliny, których nie mogę jeść, na soki, których nie mogę pić (dieta bez cukru).

A maliny są piękne tego roku. I lato jest piękne. I wszyscy jesteśmy tacy piękni i młodzi, jak już nigdy nie będziemy 🙂

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi: ,

6 comments on “Wakacje sado-maso
  1. Sylwia pisze:

    omm malyny ! pierogi bym zjadła , jak nalepiłaś za dużo to możesz podesłać 😀

  2. kuka pisze:

    Pierogi będą zeżarte już tego samego dnia, soki przetrwają kilka miesięcy aż je chłopcy wyduldają do dna, a wspomnienie tego lata tylko Twoje na zawsze. Lepsza cząstka!

  3. kolorki pisze:

    Ale najważniejsze, że ciągle wakacje 🙂 Bo już za parę chwil… wrzesień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*