Poszukiwany asystent osoby niepełnosprawnej

Jeśli mieszkasz w Rzeszowie lub w okolicy, masz samochód i trochę wolnego czasu we wtorkowe późne popołudnia, możesz pomóc Kasi – bardzo dzielnej dziewczynie, która mimo niepełnosprawności chce żyć jak każdy z nas.

asystent

fot. OpenClipart-Vectors, pixabay.com

Pisałam już o Kasi na blogu, tutaj i tutaj. Kasia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, ma trudności z poruszaniem się, ale mimo to skończyła studia prawnicze, uczy się języków obcych, pracuje i zbiera na rower trójkołowy.

Od 20 września Kasia chciałaby uczestniczyć w zajęciach FAR (Fundacja Aktywnej Rehabilitacji) w Rzeszowie i szuka kogoś, kto mógłby ją tam zawozić raz w tygodniu we wtorki. Mieszka w Rudnej Wielkiej tuż pod Rzeszowem. Nie potrzeba dużego samochodu, jej wózek inwalidzki jest składany, mieści się w normalnym bagażniku lub na siedzeniu. Jeśli ktoś z Was może jej pomóc, piszcie do niej: k_grzeda(maupa)wp.pl.

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*