Kasia potrzebuje wędki. Może Ty jej podasz?

Jakiś czas temu opowiadałam Wam o Kasi – dzielnej dziewczynie, która mimo bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej nie odpuszcza, tylko wyznacza sobie cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji.

rowertolek

Na taki rower zbiera Kasia. Zdjęcie ze strony producenta rowertolek.pl.

Kasia choruje na dziecięce porażenie mózgowe, porusza się na wózku. I mimo niesprawnych nóg wciąż kopie się z życiem. Jej choroba jest nieuleczalna. Ostatnio straciła ważność jej karta parkingowa, należna osobie niepełnosprawnej, i Kasia musi stawić się na komisji lekarskiej, która orzeknie, czy aby nie stała się pełnosprawna.

Prośba Kasi o 1% jest nadal aktualna. Wiele osób jeszcze nie rozliczyło PIT. Jeśli ktoś z Was nie ma pomysłu, co zrobić ze swoim 1%, namawiam Was gorąco do oddania go Kasi, która chciałaby kupić sobie rower trójkołowy i opłacić dwie godziny rehabilitacji w tygodniu. NFZ nie refunduje rehabilitacji osobom z dziecięcym porażeniem.

Oto dane do PITa:

KRS 0000186434
Cel szczegółowy: 437/G Katarzyna Grzęda 1%

Kasia nie liczy tylko na pomoc innych. Nie chce gotowej ryby, lecz prosi o wędkę: intensywnie szuka pracy. W 2006 r. ukończyła prawo i aministrację na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Tematem jej pracy magisterskiej były „Wybrane zagadnienia prawne w świetle ustawy prawo zamówień publicznych”. W 2012 roku ukończyła studia podyplomowe w zakresie rachunkowości i finansów. Ma za sobą praktyki w sądzie, staż w Urzędzie Skarbowym i lokalnej prasie, pracowała także w biurze rachunkowym. Zajmowała się m.in. przygotowywaniem dokumentów procesowych, wprowadzaniem danych do bazy, odpowiadała za kontakty z czytelnikami w gazecie lokalnej, rozliczała podatki VAT i Cit.

– Jestem osobą rzetelną i solidnie wywiązującą się z podjętych obowiązków. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Moim atutem jest dyspozycyjność i silna motywacja do podjęcia pracy. Potrafię obsługiwać program księgowy Optima, znam dwa języki obce – język angielski w stopniu komunikatywnym i język niemiecki w stopniu podstawowym – mówi o sobie.

Kasia mieszka w Rzeszowie, interesuje ją tylko praca zdalna, może pracować z domu, np. jako researcher czy operator bazy danych.

Jeśli możecie pomóc Kasi w znalezieniu pracy, piszcie do niej: k_grzeda(maupa)wp.pl.

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*