Piotruś skończył 18 lat

Blog prawie umarł, ale odczuwam silny imperatyw wewnętrzny, aby odnotować tutaj fakt osiągnięcia pełnoletności przez mojego ukochanego, pierworodnego syneczka.

Oto i on, z miną będącą odpowiedzią na matczyną prośbę: „Synku, zapozuj ładnie, żebym mogła na blog wrzucić”:

Sto lat Piotrusiu! Badź szczęśliwy i spokojny w tej dorosłości, która nader często ssie. W tym roku dostałeś takie prezenty, jakie chciałeś, ale na Twoje kolejne urodziny mam już pomysł. Myślę, że będzie to ładna, pakowna walizka 😉

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi: , ,

15 comments on “Piotruś skończył 18 lat
 1. Milena pisze:

  Poczułam się STARA, STARUTKA, STARUSIEŃKA, a jednak mam dopiero 35 lat! Zajrzałam pierwszy raz od dawna i taka nowina – sto lat dla Piotra!

 2. Beata pisze:

  Dobrego dorosĺego źycia dla Piotra. Mądrych wyborów, satysfakcji i wielu życzliwych ludzi wokół. Niemniej ciągle nie mogę uwierzyć, że to już tyle lat minęło….

 3. Anna pisze:

  No nieżle! Szkoda, że brakło części o życiu z nastolatkiem – teraz ja jestem na tym etapie i chętnie bym się pocieszyła tym, że inni też tak mają. 😉 W mojej głowie Piotruś nadal ma z 7 lat i lubi gniazdka i przedłużacze…chyba tak było? Sto lat dla Pięknego Pana!

 4. Moe pisze:

  Jak ten czas leci! Chuda, gratsy! Dotrwałaś! Teraz możesz już mówić do Piotrusia per „Gościu”, co by pamiętał, że za rok walizka 😉
  Wszystkiego najlepszego dla Was!

 5. Dara/Starsza pisze:

  Dobrego życia, Piotrze! Spełnienia marzeń!

 6. Meg pisze:

  Orany. Więc już nie Piotruś, tylko Pan Piotr! Niech mu się wiedzie i niech te dorosłe ścieżki będą raczej wygodne i szerokie. Dla Rodziców gratulacje – you did it!

 7. kolorki pisze:

  Niewiarygodne! Jak to te dzieci szybko dorastają ;)))))
  Mądrej dorosłości dla tego Pana!

 8. Bajka pisze:

  Piotrek, poznałam Cię jako malucha i od tamtej pory kibicuję Twoim poczynaniom. Bądź szczęśliwy, spełniaj marzenia i niech Ci będzie najlepiej. Ciocia Bajka

 9. Magda pisze:

  Ja Cię kręcę!!! Ale młodzieniec… A taki był malutki 🙂
  A gdzie Ty chcesz go za rok wysłać że walizkę zaplanowalas? Wyrzucasz go z domu? 😉

 10. Kuka pisze:

  Dziękuję Piotrku, bo dzięki Tobie i opisom Twojej Mamy, udało mi się przetrwać moje własne wczesne macierzyństwo, rozumiejąc jego blaski oraz mniej jasne strony. Prowadziliście mnie oboje, a właściwie nas – mnie i Ignaca – w nowy dla nas obojga świat. Początkowo z dalekiej Polski, potem z ciut bliższego Krakowa, aż w końcu udało się nam nawet spotkać i poznać. Ignac za rok dołączy do nas wszystkich „dorosłych”, ale dla mnie i on i Ty pozostaniecie tymi śmieszno-wkurzającymi maluchami z przemądrzałym spojrzeniem, wrodzoną flegmą i budzącymi niepokój refleksjami. Pięknego dalszego życia, „Piotrusiu”!

 11. Asia pisze:

  Piękne życzenia a najlepsza ta walizka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*