Kocie budki na zamówienie

Dziergam na zamówienie kocie budki. Koty je uwielbiają, a właściciele cenią za walory estetyczne i możliwość sprawienia radości ukochanym futrzakom.

Kocie budki ze sznurka bawełnianego, na metalowej obręczy, sztywne i dekoracyjne, w wybranym przez Ciebie kolorze.

Koty, które już mają okazję korzystać z moich budek, wypowiadają się o nich w entuzjastycznych miauknięciach i pomrukach. Wystawiają im najwyższe oceny: pięć mruknięć 😉

Mam i takiego klienta, który na widok budki wprost oszalał z zachwytu 🙂

Budki są poddawane testom wytrzymałościowym i jakościowym na każdym etapie dziergania. Trafiają do klienta dopiero po akceptacji naszej wymagającej testerki.

Klusia zapewnia, że budki są wygodne od pierwszego rzędu 🙂

Wymiary budki dla kota:

  • średnica 25 cm
  • głębokość: 36-37 cm
  • długość ogona (z chwostem): ok. 45 cm

Czyszczenie:

Sznurek bawełniany można prać w pralce, ale nie gwarantuję, że obręcz nie odkształci się, zalecam więc odkurzanie z sierści i ewentualne czyszczenie wilgotną gąbką. Budka moich kotów jest w użyciu od dwóch miesięcy i do tej pory nie wymagała innych zabiegów poza odkurzaniem.

Ważne informacje:

  • Przyznaję zniżkę 50 zł z tytułu wielokotności lub w ramach programu Kot+ (kot + pies, kot + chomik, kot + rybki…). Rabaty nie łączą się.
  • Przy zamówieniu pobieram 100 zł zaliczki na materiały, płatne przelewem.
  • Możliwy odbiór osobisty z zachowaniem reżimu sanitarnego, wówczas cena jest niższa o 20 zł.
  • Budki robię na indywidualne zamówienie, czas oczekiwania wynosi do 14 dni.
  • Mam działalność gospodarczą, wystawiam faktury.

Cena:

490 zł brutto, czarna budka: 600 zł brutto (szydełkowanie z czarnego sznurka to męka dla moich oczu).

Przesyłka kurierska krajowa gratis, do innych krajów według cennika Poczty Polskiej.

KUP TERAZ

Oferta dla osób, które chciałyby same wydziergać budkę:

Jeśli potrafisz szydełkować (czyli wiesz, co to półsłupek, oczko ścisłe i ścieg tkany, potrafisz zwężać robótkę) i chcesz wydziergać taką budkę własnymi rękami, chętnie udzielę wszelkich informacji i spotkam się z Tobą online. Koszt indywidualnych konsultacji online (1 spotkanie 60 minut) wynosi 80 zł brutto, płatne z góry. Materiały kupujesz na własną rękę (podam Ci wszystkie namiary).

ZAMÓW KONSULTACJE

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*