Walentynki 2020 i Romantyk Dekady

14 lutego, walentynki. Jedni obchodzą, inni obchodzą szerokim łukiem. Tytuł Romantyka Dekady należy tym razem do mojego Tatusia. Pobił na głowę nawet mojego Męża, który wieki temu, przy naszej pierwszej i jedynej kolacji przy świecach, zażądał włączenia elektryczności, bo nie widzi, co ma na talerzu.

Ja tam walentynki lubię i świętuję. Ukochanych mężczyzn mam czterech, co sprawia, że produkcja walentynkowych kartek to u mnie już przemysł. Ale lubię to, więc sobie nie krzywduję.

W tym roku Mąż  obdarował mnie hojnie piernikami prosto z Torunia, bo akurat przejeżdżał obok Kopernika, więc nie mam co narzekać na nieromantycznych facetów wokół mnie. Z kolei mój Tatuś błysnął tak, że zasłużył na tytuł Romantyka Dekady.

– Kaziu, są walentynki, może gdzieś mnie zabierzesz?… – zasugerowała Mama.

– Dobrze, w niedzielę pójdziemy na cmentarz – zgodził się ochoczo.

 

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi: , ,

8 comments on “Walentynki 2020 i Romantyk Dekady
 1. Sylwia pisze:

  no co ?
  kwiaty , świece ….

 2. Isia pisze:

  Dorotko. Ja może wolałabym ładny cmentarz , zamiast raffaello. , bo o ile Tobie nie zadxkodzą żadne pierniczki o tyle ja nie mieszczę się w mojej ulubionej kurtce.

 3. moje-waterloo pisze:

  Wyprowadził Mamę do świata! Mój mnie wyprowadza tylko do ogrodu.

 4. cypisek pisze:

  AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*