Moje torebki w sklepie sagozahandmade.pl

Jak wiecie, zakręciłam się ostatnio na punkcie szydełkowania. Na razie mam wąską specjalizację (ale wciaż się rozwijam): podkładki pod talerze i kubki oraz torebki – głównie dla małych dziewczynek, ale dla dużych też potrafię wydziergać 🙂

Moje torebki można kupić w sklepie internetowym sagozahandmade.pl. Mam nadzieję, że spodobają się Wam i będą pasowały do letnich kreacji Waszych córek, wnuczek, siostrzenic i bratanic. Dla moich Czytelniczek i Czytelników mam w prezencie 15% zniżki na hasło „od rana do wieczora”. Należy je podać w polu „uwagi do zamówienia”. W mailu zwrotnym dostaniecie informację o finalnej kwocie do przelewu.

W tej chwili trwa wakacyjna promocja i cała oferta w sklepie sagozahandmade.pl jest przeceniona o 15%. Cała – oprócz moich torebek, które mają specjalną cenę tylko dla Was.

Uwaga: W dniach 10-21 lipca 2018 SAGOZA ma urlop. Wszystkie zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane od 23 lipca.

Polecam serdecznie. Gdyby interesowały Was inne wersje (wielkość, kolor, długość paska) modeli w sklepie, piszcie do mnie przez formularz kontaktowy.

Potrafię także zrobić na szedełku inne rzeczy, poniżej próbka. Piszcie, jeśli zapragniecie kolorowej podkładki pod talerz lub pod kubek.

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi:

2 comments on “Moje torebki w sklepie sagozahandmade.pl
  1. dora pisze:

    Dorotko, życzę powodzenia i wielu zamówień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*