Świerszczyk nr 4/2018

W Małopolsce ferie, a w kioskach nowy „Świerszczyk” poświęcony domom, domkom i innym budowlom z natury. Ze „Świerszczykiem” zajrzymy go kopca mrówek, do termitiery, do tureckiego hotelu wykutego w skale, będziemy towarzyszyć bobrom planującym budowę tamy i dowiemy się, jaki projekt pałacu wybrał pewien król.

Na młodych czytelników czeka świetne opowiadanie „Z pamiętnika Świerszczyka” o tym, jak zwierzeta postanowiły zamienić się domami, a w Wielkim Czytaniu niezrównany Grzegorz Kasdepke i mocna historia pod tytułem „Słabo mi”. I rysunki Piotra Rychela, tak na okładce, jak w środku numeru <3

Kotek Mamrotek, król absurdu, sprawdza, co potrafi ogórek, Krół Zenon urządza przyjęcie w ogrodzie z okazji urodzin Wróżki Śmieciuszki, a Magda Wosik zaprasza na ptasie poszukiwania. Jestem coraz lepsza w odnajdywaniu ukrytych obrazków 🙂

Zręczne paluszki zrobią kota z pomponików według instrukcji Magdaleny Król, a wszyscy spragnieni śmiechu znajdą sporo dobrego humoru na przedostatniej stronie numeru.

Polecam „Świerszczyk”, doskonały na każdą okazję i bez okazji.

Napisano w Czytam dzieciom (i sobie też)

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*