„Paddington 2” w kinach i księgarniach

Uwielbiam Paddingtona! Nie jestem w stanie utrzymac powagi, czytając o jego perypetiach. Uroczy niedźwiadek z najgłębszych zakątków Peru skradł moje serce. Czytaliśmy książki Michaela Bonda, kiedy Piotrek i Michał byli młodsi, a teraz cieszę się na wspólne czytanie z Wojtusiem.

Paddington trafił także na duży ekran. Po sukcesie pierwszej części jego filmowych przygód (2014) nadeszła kolej na drugą. Detektywistyczna historia w doborowej obsadzie (Hugh Grant! Gdzie podział się tamten chłopak z „Notting Hill”?!), uroczy główny bohater i szczęśliwe zakończenie – czyli wszystko, co gwarantuje fajną, rodzinną rozrywkę.

Z okazji kinowej premiery filmu do księgarń trafiła historia Paddingtona w różnych wersjach: w postaci książki do czytania, opowieści filmowej ilustrowanej fotosami z filmu, a także kolorowych zeszytów z naklejkami, grami i zabawami. Znajdziecie w niej nawet okolicznościowe pocztówki.

Polecam Wam serdecznie, bo na widok Paddingtona śmieję się od ucha do ucha 🙂

I jakby co, to pamiętajcie:

Napisano w Czytam dzieciom (i sobie też)

Tagi: , , , , , , , , , ,

2 comments on “„Paddington 2” w kinach i księgarniach
  1. agnicha pisze:

    a pierwszą część można sobie LEGALNIE przypomnieć tutaj:
    https://www.cineman.pl/filmy/Filmy,Komedia/Paddington

    miłego:)

  2. kolorki pisze:

    Posiadamy część pierwszą pewnie zdobędziemy i drugą 🙂 Też go bardzo lubię 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*