Wesołych świąt Bożego Narodzenia!

Kochani,

życzę Wam wielu radosnych chwil w świątecznym entourage’u, możliwości zatrzymania się w biegu i pochylenia nad Tajemnicą Wcielenia i deszczu wszelkich łask z wysokiego Nieba.

I pamiętajcie, że Pan Jezus przyszedł, żeby zbawić nas wszystkich: tych w domach z szybami jak kryształ, tych, co u nich ledwo pajęczyny z grubsza omiecione i tych, które na święta zrobiły tylko paznokcie.

Radosnych świąt od-rana-do-wieczora 🙂

Wasza Chuda

Na zdjęciu:

 1. Portret Pana Kuleczki wykonany przez Michasia, z muchą zrobioną przeze mnie, a wszystko na konkurs u Eli Wasiuczyńskiej. Miałam Wam nic nie mówić, żeby nie robić sobie konkurencji, ale nie będę taka. Też weźcie udział, a co!
 2. Gwiazda wykonana przez Michasia według przepisu Kasi Ogórek.
 3. Pierniczki, które wycinał Piotruś. XDDDD
 4. Jedna z kartek świątecznych, które wyprodukowałam w tym roku.

A do czytania pod choinką polecam serdecznie „Poczytajmy o Bożym Narodzeniu” wydawnictwa Jedność – ponad trzydzieści krótkich (2-4 strony) historii w trzech rozdziałach: pierwszy zawiera historie oparte na przekazie ewangelistów, drugi opowiadania o bożonarodzeniowych tradycjach, a trzeci to legendy i opowiadania związane z Bożym Narodzeniem z różnych stron świata. Bardzo ładne wydanie, twarda oprawa, kolorowe, pełne ciepła ilustracje.

Napisano w Od Rana Do Wieczora

8 comments on “Wesołych świąt Bożego Narodzenia!
 1. kwiatkowska pisze:

  Mam jedną z tych pięknych kartek. Oraz zdjęcie trzech przystojniaków w białych koszulach. Słodsi niż pierniczki. Dziękuję 🙂

 2. Aba pisze:

  Najlepszości!
  Pan Kuleczka the best❤

 3. Jagoda pisze:

  Wszystkiego dobrego! A Piotruś i to „XD” to strzał w dychę – w końcu to słowo roku 2017 😉
  Jagoda

 4. Dorota pisze:

  Wszystkiego najlepszego pani Dorotko! Zdrowia dla Was wszystkich przede wszystkim!
  Gloria in excelsis Deo!
  Inna Dorota

 5. Agaja pisze:

  Ciśnie się na usta pytanie – a co wyprodukował Mąż?

  Wszystko świetne. Żal, że juz wylukrowałam wszystkie pierniczki, bo popełniłabym plagiat.

  Błogosławionych Świąt!

 6. kolorki pisze:

  Jestem poza peletonem! Nie zrobiłem nawet paznokci ;D

  • kolorki pisze:

   aaaaa!!! nie zrobiłam 😉 miało być!!!
   zaraz okaże się, że w sumie to dużo zrobiłam – zmieniłam płeć ;))) ale nie:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*