Zrób coś dobrego dla siebie i bliźniego

Mikołajek rośnie i przystojnieje (kto nie wierzy, niech zerknie na jego bloga!), rosną też potrzeby związane z opieką nad nim. Nowy ssak akumulatorowy, nebulizator, codzienna rehabilitacja i inne, opisane szczegółowo przez Anię, mamę Mikusia, a nie refundowane przez NFZ „luksusy”.

I oto niezrównana Małgosia Dawid-Mróz wpadła na pomysł akcji „Mikołajki dla Mikołajka”. Małgosia napisała dwie książki, które warto przeczytać samemu i tak samo warto podarować komuś w prezencie: „Bajki o życiu” i „Manufaktura radości”.

Jeśli kupicie jedną z książek Małgosi 6 grudnia 2017, w mikołajki, które jednocześnie są imieninami Mikołajka, to 10 zł z każdego sprzedanego egzemplarza autorka przekaże Mikołajkowi.

Pomysł spodobał mi się bardzo, więc i ja chcę włączyć się w mikołajkową akcję z moją książką:

10 zł z każdego sprzedanego 6 grudnia e-booka „Mamo dasz radę” wpłacam na konto Mikołajka. E-book trafia do Was praktycznie od razu, zatem jest to idealny prezent ostatniej szansy, dla spóźnionych, zapominalskich i zapomnianych przez kuriera.

Serdecznie polecam wszystkie trzy książki i polecam Waszej pamięci Mikołajka. A jeśli już macie te książki, to wrzućcie dzisiejszemu solenizantowi do skarbonki choćby 5 zł:

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 Alior Bank SA
Tytułem: 13401 Kamiński Mikołaj – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Dziękuję 🙂

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi:

2 comments on “Zrób coś dobrego dla siebie i bliźniego
  1. batumi napisał(a):

    Biorę! Moja siostrzenica ma córkę dwulatkę i ostatnio wstają sobie razem o 4 – 5 rano, żeby radośnie przywitać dzionek. Właśnie wczoraj rozmawiałyśmy sobie z siostrzenicą o trudach rodzicielstwa i o skrajnym wyczerpaniu, a więc mam już pomysł na prezent dla niej – „Mamo dasz radę”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*