Zrób coś dobrego dla siebie i bliźniego

Mikołajek rośnie i przystojnieje (kto nie wierzy, niech zerknie na jego bloga!), rosną też potrzeby związane z opieką nad nim. Nowy ssak akumulatorowy, nebulizator, codzienna rehabilitacja i inne, opisane szczegółowo przez Anię, mamę Mikusia, a nie refundowane przez NFZ „luksusy”.

I oto niezrównana Małgosia Dawid-Mróz wpadła na pomysł akcji „Mikołajki dla Mikołajka”. Małgosia napisała dwie książki, które warto przeczytać samemu i tak samo warto podarować komuś w prezencie: „Bajki o życiu” i „Manufaktura radości”.

Jeśli kupicie jedną z książek Małgosi 6 grudnia 2017, w mikołajki, które jednocześnie są imieninami Mikołajka, to 10 zł z każdego sprzedanego egzemplarza autorka przekaże Mikołajkowi.

Pomysł spodobał mi się bardzo, więc i ja chcę włączyć się w mikołajkową akcję z moją książką:

10 zł z każdego sprzedanego 6 grudnia e-booka „Mamo dasz radę” wpłacam na konto Mikołajka. E-book trafia do Was praktycznie od razu, zatem jest to idealny prezent ostatniej szansy, dla spóźnionych, zapominalskich i zapomnianych przez kuriera.

Serdecznie polecam wszystkie trzy książki i polecam Waszej pamięci Mikołajka. A jeśli już macie te książki, to wrzućcie dzisiejszemu solenizantowi do skarbonki choćby 5 zł:

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 Alior Bank SA
Tytułem: 13401 Kamiński Mikołaj – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Dziękuję 🙂

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi:

2 comments on “Zrób coś dobrego dla siebie i bliźniego
  1. batumi pisze:

    Biorę! Moja siostrzenica ma córkę dwulatkę i ostatnio wstają sobie razem o 4 – 5 rano, żeby radośnie przywitać dzionek. Właśnie wczoraj rozmawiałyśmy sobie z siostrzenicą o trudach rodzicielstwa i o skrajnym wyczerpaniu, a więc mam już pomysł na prezent dla niej – „Mamo dasz radę”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*