Wyniki książkobrania. „12 półtonów” dla…

Wasze anegdotki są cudne jak zwykle. Uśmiałam się i wzruszyłam, ale i przeraziłam. Cała paleta uczuć. Bardzo Wam za nie dziękuję.

Książkę o muzyce, zatytułowaną „12 półtonów” recenzowałam na blogu, polecam serdecznie tak recenzję jak i samą książkę. Jest świetna. Myślę, że sprawi dużo radości Jagodzie, która ją otrzymuje. Wzruszyłam się (ach! muzyka i miłość!…) i parsknęłam śmiechem przy sarence. Życzę Ci (i córeczkom!) przyjemnej wakacyjnej lektury.

Napisano w Czytam dzieciom (i sobie też)

4 comments on “Wyniki książkobrania. „12 półtonów” dla…
 1. kolorki pisze:

  hmmm chyba ja Cię przeraziłam, a to powiastka pouczająca miała być, żeby buby własnym dzieciom nie robić 🙂

  • Dorota pisze:

   Tak, to Twoja opowieść była przerażająca. Wyobraziłam sobie Twoje udręki, niechęć i bunt. Brrr. Swoim dzieciom bym tego nie zrobiła, bo pierwsze talentu muzycznego nie ma, drugie jest utalentowane ale niezainteresowane, a trzecie… Trzecie niech se fujarkę wystruga, jak chce się rozwijać muzycznie 😉

 2. Jagoda pisze:

  O jak cudownie! Nie wierzę, to już któraś wygrana u Ciebie! 🙂 Podesłać adres czy gdzieś się znajdzie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*