Każdy weekend kończy się tak samo

Obojętnie ile trwa, u mnie i tak kończy się otumanieniem związanym z koniecznością przestawiania mózgu na inny tryb działania oraz malowniczymi hałdami na podłodze w łazience.

Na wysokość hałd wpływa nie tylko długość weekendu, ale także ilość i rodzaj chorób, które rodzina przebyła w trakcie. My spędzaliśmy weekend z jelitówką (poległo 3/5 rodziny), na szczęście było intensywnie i krótko. Pogoda była jak każdy widział. Posnuliśmy się trochę po osiedlu (pobliski plac zabaw zamienił się w basen), pospacerowaliśmy w zimowych kurtkach po majowej łące, a na końcu wpadliśmy z króciutką wizytą towarzyską do Dziadków i Ciotek, gdzie Wojtuś spotkał się oko w oko z kurą.

– Wojtusiu, to jest kura, kury znoszą jajka, z których robimy jajecznicę. – Taaak!

A jak tam Wasz weekend? Bardzo się Wam dłużył, czy jeszcze trwa?

 

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi: ,

5 comments on “Każdy weekend kończy się tak samo
 1. Ola pisze:

  Poza tłokiem w pociągach to przebiegł całkiem nieźle. Poza tym, że wiało to ani razu nie padało, słonko grzało i było całkiem przyjemnie.

 2. Kasia pisze:

  mnie się wydał za długi. Pogoda dziś dopiero pozwoliła wyjść na dłużej. Rodzinę mamy daleko więc w swoim gronie

 3. kwiatkowska pisze:

  Cały czas trwa – pracuję od niedzieli codziennie. Tyle miałam rozrywki, że obleciałam wczoraj po południu z piesięciem całe Łąki Nowohuckie.

 4. Małgosia, Manufaktura Radosci pisze:

  Mnie się dłużył – kiedy się nie wyjedzie, jest do dupy, zapisuję jako mądrość na przyszłe długie, bo o ile stanie w korkach mnie zawsze mierzi, to to otępienie mnie przygnębia jeszcze bardziej. A jutro znów weekend|!!!!!

 5. kolorki pisze:

  Też średni 😉 Pełne wolne miałam tylko w niedzielę i w środę, za to dzieci miały całość wolną, a małżonek od piątku do niedzieli brał udział w zawodach (więc walczyłam sama), we wtorek młodsza wygenerowała ból ucha, szczęśliwie z rana, więc zdążyłam do przychodni, gdzie spędziłyśmy jakże intrygujące 2 godziny (głównie w poczekalni)…Młodsza dalej w domu :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*