Wesołego Alleluja!

Kochani, Chrystus Zmartwychwstał. Pokonał śmierć, grzech, ciemność, rozjaśnił mrok blaskiem swojej chwały, płomieniem życia. Zwyciężył Szatana, otworzył nam niebo. Zmartwychwstał, wyszedł z grobu i podaje nam rękę, by wyciągnąć nas z grobów, z bagien, wydrzeć z łap śmierci, która – niczym dementor – owionęła nas oddechem beznadziei i wysysa z nas całą radość życia.

On triumfuje, jaśnieje, rozdziera zasłony i zalewa nasze życie blaskiem swojej Mocy.

Niech Chrystusowa Moc będzie z nami. Niech wypełni nasze płuca, byśmy mogli głębiej oddychać, niech doda sił do pokonywania codziennych wyzwań, niech przyniesie radość smutnym.

Życzę Wam błogosławionych świąt Wielkiej Nocy. I żebyście cieszyli się tym czasem, a nie tylko przetrwali go 🙂

 

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi:

3 comments on “Wesołego Alleluja!
  1. Agaja pisze:

    Dużo dobra. Niech trwa!

  2. kolorki pisze:

    Zdrowych i spokojnych i dla Was!!

  3. Aine pisze:

    Radosnych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*