„Słonie w naszym domu”. Czyli u kogo?

Nadszedł dzień rozstrzygnięcia zabawy rysunkowej, w której nagrodą jest książka „Słonie w naszym domu”. Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia, radość bijąca z rysunków Waszych dzieci podnosi mnie na duchu 🙂

Nagrodę zdobywa braterski duet. Michałek i Mateuszek narysowali powitanie nowych sąsiadów, obejmujące transparent i komitet powitalny:

Co więcej, Mateuszek przywitałby również psa sąsiada, z nadzieją, że sąsiad pozwoli zabrać czworonoga na spacer:

Brawo chłopaki! Książka leci do Was. Miłego czytania.

Napisano w Czytam dzieciom (i sobie też)

One comment on “„Słonie w naszym domu”. Czyli u kogo?
  1. Alicja pisze:

    super dziękujemy 🙂 chłopaki się ucieszą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*