Mamo! Mamo! Narysowałem słońce!

Z pozdrowieniami dla wszystkich z Państwa, którzy cierpią z powodu niedoboru witaminy D. Do których należy pisząca te słowa.

Wojtuś siedział przy stole i w skupieniu malował niebieskim flamastrem. Nagle zawołał:

– Mamo! Mamo! Nalysowałem fłońce!

Niech świeci nam wszystkim każdego dnia. I co z tego, że niebieskie? 🙂

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi:

One comment on “Mamo! Mamo! Narysowałem słońce!
  1. gosia pisze:

    Pieknie!!!!Wojtus uwielbiam niebieskie sloneczko!z pozdrowionkami ,bo dawno mnie nie bylo…czytam wszystkie nowe notki!Bede czesciej!
    Usciski!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*