Wojtuś i choinka

Wojtuś nie rozumie, że ubieranie choinki to zabawa na raz: ubierasz i stoi, aż ją rozbierzesz. W związku z tym codziennie zdejmuje jakąś ozdobę i wiesza ją ponownie, w innym miejscu.

To się nazywa twórcze podejście do tematu 🙂

Napisano w Od Rana Do Wieczora

3 comments on “Wojtuś i choinka
 1. kolorki pisze:

  U nas choinka jest od początku wielce kreatywna 😉 Niektóre gałązki uginają się od ozdób, a inne świecą pustkami (nie wtrącałam się, jak dzieci dekorowały).

 2. kwiatkowska pisze:

  Hmm, ja też tak robię, tylko o wiele rzadziej. Średnio raz na dwa tygodnie 🙂

 3. Sylwia pisze:

  zupełnie się z tym nie zgadzam !
  ubieranie choinki nie jest zabawą na raz !!!
  moja Mama co kilka dni sobie przewieszała ozdoby
  mamy bardzo dużo pięknych bombek i twierdziła że każda z nich zasługuje na swoje pięć minut a przecież z tyłu jej nie widać , zatem przewieszała 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*