Sophia Loren kontra Lord Vader

Rok 2017 powitałam z fryzurą, w której czułam się jak boska Sophia Loren, natomiast Mąż, światło moich oczu, dostrzegł w niej (fryzurze) podobieństwo do… hełmu Lorda Vadera.

Cóż, każdy widzi, co chce zobaczyć. W zasadzie to mogłabym przez cały rok wyglądać tak jak na tym zdjęciu, zrobionym o drugiej nad ranem, po sylwestrowych baletach. Niech żyje funkcja „beautify” w telefonie 🙂

zdjęcia Vadera i Sophii Loren w zajawce pochodzą z serwisu pixabay.com

Napisano w Od Rana Do Wieczora

4 comments on “Sophia Loren kontra Lord Vader
  1. kuka pisze:

    Baba do fryzjera po strzyżeniu:
    – Miało być na Vadera, a nie na Chewbaccę!

  2. Basik pisze:

    Tojawolę twoje porównanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*