Prezent ostatniej szansy: e-book „Mamo dasz radę!”

Jeśli jeszcze nie masz prezentu dla mamy małych dzieci, polecam Ci serdecznie moją ksiażkę. Jest e-bookiem, więc będzie w Twojej skrzynce jeszcze dzisiaj. Bez ryzyka, że kurier utknie w śniegu (w jakim śniegu, wiem, metafora taka).

Oto co piszą o niej czytelniczki:

Tę książkę się pożera, nie czyta, słowo harcerza! Już dawno nie miałam w rękach tak dobrego rodzicielskiego czytadła. (…) Książka – i chyba to jest jej największa zaleta – niesie ze sobą nieprawdopodobną dawkę optymizmu. Czytałam ją w tramwaju i suszyłam ząbki po same ósemki. Człowiek się po lekturze po prostu dobrze czuje.
Malwina Ferenz, dzieciowo.pl

„Mamo, dasz radę!” pozwoliło mi uwierzyć, że nie muszę być supermamą, bo jeśli będę wystarczająco dobrą mamą dla moich dzieci, dla nich będę super do sześcianu. Że można być rodzicem oraz pozostać sobą. (…) W moim świecie matki funkcjonującej na pełnych obrotach była kojącym żółtym pontonikiem na wzburzonym oceanie macierzyństwa.
Bajka, radziecki-termos.blog.pl

Książka na pewno pełna jest ciepła, zrozumienia i „klepie po pleckach”. Szybko się czyta i pomaga usystematyzować to co już wiesz i może rozwiać Twoje wątpliwości i obawy.
wczesniakicodalej.pl

To jest w tej książce cudowne – autentyczność, brak pozy, silenia się na poprawność. Samo życie, trafnie i odważnie uchwycone.
Ewa Świerżewska, egodziecka.pl

Żadna z zawartych tu rad z całą pewnością dziecku nie zaszkodzi, a może uratować zdrowie psychiczne młodej mamy.
dziecipoznan.pl

Mam na lodówce kilka cytatów z książki (…) Lektura obowiązkowa, gdy czujesz, że cugle macierzyństwa coraz mocniej wymykają się z Twoich spracowanych dłoni, a pod czaszką kipi bulion pod nazwą „zaraz oszaleję”. Wrzuć na luz – czyli przejedź się po stronach wspomnianej knigi: z pewnością zrobi Ci to dobrze.
Anna Jełłaczyc, annajellaczyc.wordpress.com

Ta książka to raczej… wsparcie psychiczne. Mówi: nie ma idealnych matek, więc nie czuj się winna, że i Ty nie jesteś idealna. Mówi: masz prawo być zmęczona, nie udźwigniesz wszystkiego sama, więc dziel się obowiązkami. Mówi o karmieniu, o obawach, o dylematach związanych z powrotem do pracy, o czytaniu i bawieniu się z dziećmi, o spacerach, usypianiu i ciotkach „dobra rada”. O wszystkim, co wypełnia życie przeciętnej młodej mamy. I o tym, jak to wszystko ogarnąć, żeby nie zwariować.
niecodziennosc.blox.pl

To jest moja Biblia! W chwilach kryzysu macierzyńskiego (i nie tylko) zawsze po nią sięgam, mam ją przy łóżku 🙂 Pokazuje realia, plusy i minusy różnych zagadnień związanych z opieką i wychowaniem dzieci. Rozdziały są krótkie, dosłownie się je połyka! Polecam każdej mamie 🙂
variusana, lubimyczytac.pl

Książka kosztuje 25 zł.

KUP TERAZ

Zamów za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Mailem otrzymasz plik z książką w wybranym formacie (epub, mobi) i fakturę.

Napisano w Od Rana Do Wieczora

One comment on “Prezent ostatniej szansy: e-book „Mamo dasz radę!”
  1. Krusz pisze:

    Brać! Kupować! Warto! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*