A ty susz, susz, susz swoje włosy jak my!

Niby wiemy, że faceci to gadżeciarze. Smartfony, tablety, zegarki z wodotryskiem – ok. Ale żeby kręciła ich suszarka do włosów?!

suszarka880

Kupiłam sobie suszarkę, bo stara wyzionęła ducha. Dosłownie: wionęła ostatnim ciepłym oddechem w moje włosy i zamilkła na wieki. Czy muszę dodawać, że akurat byłam w trakcie układania bardzo eleganckiej fryzury przed spotkaniem służbowym?…

Nowa suszarka jak suszarka, żadne cuda, powiedziałabym, a w męskiej części naszej rodziny wybuchła ekstaza, zapanował szał ciał i uprzęży! Mąż buczy suszarką z rana, Piotrek i Michał z wieczora. Młodzi codziennie przy kąpieli głowy myją. Ostrzegam, że pęd powietrza zerwie im skalpy z głowy, ale i tak suszą.

Wojtek wszedł do łazienki, gdym fryzurę układała i mówi:

–  Ciem siusiać.

No to ja usłużnie podstawiam mu nocnik, a on pokazuje na suszarkę i tłumaczy:

–  Wosi ciem siusiać!

Mam nadzieję, że przejdzie im najdalej za kilka dni, bo inaczej w naszym domu będą sami łysi.

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi: , , , ,

One comment on “A ty susz, susz, susz swoje włosy jak my!
  1. Anna M. pisze:

    Oplułam monitor, bo tak się zaśmiałam, aż Lilka niebezpiecznie stęknęła przez sen 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*