Rozwiązanie konkursu dla komplemenciarzy :-)

Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa! Cieszę się bardzo, że moje pisanie przyjmujecie tak ciepło i że mam wśród Was tyle wiernych czytelniczek 🙂 mamo400

jas400

Postanowiłam nagrodzić: anionkę, Hanię, Janinę, Joannę, Magdę i matmę. Gratulacje i miłej lektury 🙂 Zajrzyjcie do skrzynek mailowych.

Aktualizacja: Hania  jest w posiadaniu moich dzieł 😉 zatem nagroda wędruje do winter.

Napisano w Od Rana Do Wieczora

3 comments on “Rozwiązanie konkursu dla komplemenciarzy :-)
  1. Janina pisze:

    Bardzo dziękuję.”Jaś” wczoraj dotarł. Ma bardzo milutką w dotyku okładkę. 😉

  2. JoannaTova pisze:

    🙂
    Nie dość że dam radę to jeszcze mam obiecaną kawę z Chudą ha! możecie zazdraszczać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*