Księżniczka (he, he) na resoraku

Po czterdziestu latach życia prawda wyszła na jaw. Czas spojrzeć jej w oczy i powiedzieć to głośno: nie jestem księżniczką. Nie płynie we mnie nawet kropla arystokratycznej krwi. Nie jestem subtelnym dziewczęciem o ciałku delikatnym i wrażliwym. Ostatnia noc udowodniła to bez żadnych wątpliwości.

autko

Ostatnią noc przespałam na resoraku i nie, nie był ukryty pod materacem. Po prostu wstałam i patrzę: na opuszczonym przeze mnie posłaniu leży czerwone autko, z którym Wojtuś zasypiał poprzedniego wieczoru. A ja nic, żadnego odcisku, całą noc przespałam jak dziecko, nawet nie pamiętam pobudek na karmienie.

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi: , , , ,

One comment on “Księżniczka (he, he) na resoraku
  1. kuleczka pisze:

    haha a mi się robią siniaki od zagięć prześcieradła:D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*