Jak z sukcesem realizować plany

Ta książka to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy mają jakieś marzenie, cel czy też chcą rozwiązać nurtujący ich problem. Czyli – dla każdego z nas.

WszystkoDlaKlary-600x768

Adresowana do młodych czytelników „Wszystko dla Klary” to przykuwająca uwagę opowieść o tym, jak dobrze zaplanować i zorganizować przedsięwzięcie wymagające udziału wielu osób. Autorzy w zbeletryzowanej formie przedstawili całą drogę od pomysłu do realizacji, nie zapominając o wszystkich potencjanych rafach, o które może rozbić się zapał organizatorów.

Każdy rozdział oprócz kolejnego fragmentu opowieści zawiera precyzyjne wskazówki i wypunktowane informacje na dany temat: prezentacji pomysłu, budżetu przedsięwzięcia, promocji i reklamy, nieprzewidzianych trudności. Dwójka piątoklasistów, pomysłodawców szkolnego festynu na rzecz niepełnosprawnej koleżanki, angażuje do pomocy uczniów, rodziców i dyrekcję szkoły; co więcej, udaje im się namówić do udziału w imprezie nawet klasowych malkontentów! Przeżywają także chwile niepewności i obaw, ale konsekwentnie realizują swój plan krok po kroku.
Książkę małżeństwa Świerżewskich bardzo dobrze się czyta, złapałam się na tym, że z ciekawością przerzucam strony, by dowiedzieć się, czy wszystko się udało. Jest w niej moc – lektura grozi natychmiastowym wymyśleniem planu i zapałem do jego realizacji!
Ewa Świerżewska, Łukasz Świerżewski, Wszystko dla Klary, czyli historia pewnego projektu, wydawnictwo Wilga 2016.

Napisano w Czytam dzieciom (i sobie też)

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*