Zakręcona seria

Świetną propozycją dla starszych przedszkolaków jest seria „Zakręcone opowieści” wydawnictwa Zielona Sowa.

zakrecone88000
Należy do niej „O czym szumią muszle” Liliany Bardijewskiej, historia, która zawiera elementy znane czytelnikom i widzom „Małej Syrenki”, ale w przeciwieństwie do baśni Andersena jest bardzo ciepła i pogodna. Podwodną opowieść świetnie zilustrowała Dorota Szoblik.

W tej samej serii ukazał się „Hotel pod Twarożkiem” Agnieszki Stelmaszyk z ilustracjami Marcina Piwowarskiego, opowieść o niezwykłej przygodzie Zuzanki i jej mamy. Bardzo zabawna i naprawdę zakręcona książka, w której mówią nie tylko koty, ale również krowa i sery. Będziecie śmiać się razem z dziećmi.

Napisano w Czytam dzieciom (i sobie też)

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*