Jak zrobić szydełkowe mini koszyczki na pisanki?

Dziś proponuję wspólne dzierganie koszyczków ze sznurka bawełnianego w rozmiarze idealnym na jedną pisankę lub na kilka czekoladowych jajeczek. Wdzięczna ozdoba wielkanocnego stołu.

Co będzie potrzebne? Sznurek bawełniany 3 mm, szydełko 6 mm i poniższy tutorial video. Jeśli nie masz czasu biegać po pasmanteriach, możesz kupić u mnie gotowy zestaw do zrobienia 4 minikoszyczków (4 kawałki kolorowego sznurka i szydełko) za 69zł wraz z przesyłką. Dostępne na allegro.

Filmik nagrywany z przygodami 🙂

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*