Robótki edycja dziesiąta

15 listopada to od lat dzień, w którym Woźna i Kierowniczka przecinają uroczyście symboliczną szarfę rozpoczynającą kolejną edycję Robótki. Niestraszny im jesienny śnieg, listopadowe mgły, ocieplenie klimatu ani konserwanty w żywności. Choćby mdlały, choćby konały – na tę chwilę muszą powstać, strząsnąć z siebie popioły, ująć w dłoń nożyce, które zawsze wizualizuję sobie jako potężne, krawieckie, którymi ciął tkaniny mój Dziadek Franciszek, spcjalizujący się w krawiectwie ciężkim, i CIACH! ciachnąć. I ogłosić kolejną edycję Robótki.

To jest sztandar Robótki 2019. Sztandar należy kopiować i umieszczać wszędzie, gdzie się da: na instagramie swojego kota, na FB swojego szefa, na blogu, vlogu i co tam macie. Świat musi wiedzieć o Robótce. Świat nie może przeoczyć okazji do zrobiena czegoś dobrego.

Robótka 2019 polega dokładnie na tym samym, co jej dziewięć poprzednich edycji.

Dla wszystkich, którzy wiedzą, wystarczy hasło JEST ROBÓTKA!

Dla wszystkich nowych, którzy jeszcze nie wiedzą, wskazuję kierunek: TAM. A raczej TU. Wszystkie informacje, wiadomości, wyjaśnienia.

Robótka to bomba ciepła, to śnieżna kula życzliwości, to szaleństwo dobra, które powraca jak bumerang. Jeśli bierzesz udział w Robótce, a potem nagle i niespodziewanie zalewa Cię fala szczęścia, to wiedz – karma wróciła.

Dziewczyny i chłopaki. Bierzcie się do roboty, piszcie życzenia i ślijcie do Niegowa, do dzieciaków-starszaków.

Bo Oni czekają, jak nikt inny na świecie…

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*