Włóczkowe naszyjniki od Michasia dla Handmade for Hope

Michaś, obiecujący młody dizajner, wydziergał kilka włóczkowych naszyjników, które wystawiliśmy na aukcje charytatywne Handmade for Hope.

Naszyjniki są różnej długości i z różnych włóczek. Wszystkie są lekkie, oryginalne, ożywią najskromniejszą kreację, a przy tym przyjemnie grzeją dekolt. Nie do przecenienia na przedwiośniu 🙂

Handmade for Hope to cykliczna akcja na rzecz chorych na SMA. Organizuje ją Fundacja SMA. Cała kwota z licytacji przeznaczona jest na wsparcie działań Fundacji: wsparcie dostępu do leczenia, organizacja konferencji dla chorych i ich rodzin oraz wsparcie badań nad lekami na SMA.

Wpadajcie na FB, kupujcie rękodzieło i inne przedmioty i wspierajcie chorych na SMA: https://www.facebook.com/groups/HandmadeForHope

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi: ,

2 comments on “Włóczkowe naszyjniki od Michasia dla Handmade for Hope
  1. Aba pisze:

    Nie mogę licytować, why????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*