Powiedz, co rekomenduje Ci Youtube, a powiem Ci, ile masz lat

Jeszcze w lipcu, gdy mój laptop był używany tylko przeze mnie i wyłącznie w pracy, Youtube rekomendował mi rzeczy tego typu:

Gdy odpaliłam Youtube po wakacjach, w trakcie których był dostępny dla moich dzieciątek, lista najciekawszych rekomendacji wyglądała następująco:

A najbardziej finezyjne, naturalnie, na koniec:

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi: , , , ,

3 comments on “Powiedz, co rekomenduje Ci Youtube, a powiem Ci, ile masz lat
 1. gosia pisze:

  Haha!!! jak ja to znam!!!

 2. kwiatkowska pisze:

  Ja widzę głównie propozycje politycznych filmików. Ale to przez pracę. W ogóle tego nie oglądam.

 3. Jagoda pisze:

  Ha! Jakże to się wpisuje w moje dzisiejsze przemyślenia 🙂 Chciałam czegoś poszukać w sieci w telefonie i po włączeniu strony startowej wyskoczyły mi zdjęcia labradorzych szczeniąt, a mężowi wyskakuje You Tube i piosenka z bajki o Barbie 😉 I tak mi przyszło do głowy, że mój telefon już nie do końca jest mój, mimo że najstarsza córka jeszcze nie umie go obsługiwać 🙂
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*