Na rozkładówce w „Mieście Kobiet”

Jeśli jeszcze ktoś nie widział, nie słyszał i nie czytał, to zawiadamiam radośnie, że we wrześniowo-październikowym numerze „Miasta Kobiet” jestem na rozkładówce w towarzystwie wspaniałych, półnagich dziewczyn. Ha!

mk880

Patrzcie na towarzystwo, w jakim się znalazłyśmy na okładce: obok Skrzyneckiego, Pawlikowskiej i Lewandowskiej 🙂

Katarzyna Klimek-Michno napisała świetny artykuł o naszej książce, a ponadto przepytała mnie dokładnie w wywiadzie zatytułowanym „Pod presją”. Zachęcam do lektury 🙂

mk2

 

mk3

Napisano w Od Rana Do Wieczora

5 comments on “Na rozkładówce w „Mieście Kobiet”
 1. Iwona pisze:

  Gratuluję

 2. crazy-house pisze:

  :))))

 3. Anna M. pisze:

  Gratuluję, super wieści!

 4. Krusz pisze:

  Oklaski na stojąco! Zasłużone brawa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*