Papamobile na sprzedaż. Aukcja w dobrym stylu

Na charytatywni.allegro.pl wystawione były samochody, którym w czasie ŚDM jeździł papież Franciszek. Rozbawił mnie do łez wpis na FB Caritas Archidiecezji Krakowskiej, zachęcający do udziału w aukcji.

Takie samochody – papamobile – były trzy i zostały oficjalnie ofiarowane na licytację podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, a pieniądze z ich sprzedaży w całości przekazane zostaną – zgodnie z wolą papieża – na mobilną klinikę dla uchodźców z Syrii przebywających w Libanie.

Wpis, który mnie tak rozbawił, brzmiał: „W końcu to okazja: pierwszy właściciel, dziadek, tylko do kościoła jeździł”. :-)))))

papagolf

zdjęcie z aukcji http://charytatywni.allegro.pl/k2-pope-papamobile-volkswagen-golf-auto-papieskie-i3601677

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*