I znowu obrazili Wierną Renatę 

Od czasu do czasu ktoś obraża moją renówkę, wtykając za wycieraczkę albo w drzwi kartkę takiej treści:

kupie_obraza_renaty

Jak kiedyś dorwę, to nogi z tyłka powyrywam. „Bez względu na stan”!!!!! Szczyt bezczelności. Sama chciałabym mieć 16 lat!

Napisano w Od Rana Do Wieczora

4 comments on “I znowu obrazili Wierną Renatę 
 1. kuka pisze:

  Ależ właśnie to dowód na to, że Renia wciąż jest atrakcyjną panienką. Pomyśl tylko, że rano wychodzisz z domu i WSZYSTKIE auta na ulicy mają zatkniętą tę ulotkę i tylko Twoje zostało pominięte. Wtedy zaledwie „nogi z dupy” to niemal okazać litość!

 2. Mariola pisze:

  Moją czerwoną Karolinę też tak obrażają. Ona ledwo pełnoletnia, ale i doświadczenie ma ogromne, i wygląd idealny. Świetnie się prowadzi, a przy tym jak ciągnie… Idealna na sekretarkę prezesa :))

 3. cypisek pisze:

  Również całe!!!

 4. kolorki pisze:

  Buahahahahahahaha:)))))) nie widziałam niczego podobnego u nas hahahahaha :))))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*