Spotkanie z autorami „Macierzyństwa bez Photoshopa” w Poznaniu

26 września o godz. 18.00 w Concordia Design przy ul. Zwierzynieckiej 3 w Poznaniu odbędzie się spotkanie z nami-autorami książki „Macierzyństwo bez Photoshopa”.

spotkanie880

Piszę o tym z dumą i radością, bo to wielka przyjemność spotykać się na żywo z siostrami w macierzyństwie, rozmawiać, dzielić się doświadczeniami. Honory pani domu czyli gospodyni spotkania zgodziła się pełnić Justyna Zimna. Przyjdźcie Kochane, porozmawiajmy, posłuchajmy nawzajem swoich opowieści, nacieszmy się swoim towarzystwem. Będą dostępne nasze książki, podpiszemy każdą, którą kupicie.

Do zobaczenia!

Uwaga organizacyjna: książek będzie ograniczona ilość, jeśli komuś zależy na egzemplarzu, prosimy rezerwować.

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*