Kolejnej notki nie będzie

No nie będzie, nie ma szans. Chyba że jest na sali farmaceuta? W farmaceucie cała nadzieja.

nastepnejnotki niebedziedoze

Otóż poczyniłam sobie notki do notki. Bo wiadomo, ktoś powie coś fajnego, jakaś sytuacja wyniknie, więc szybciutko notuję, żeby nie zapomnieć. A że jestem z dwudziestego wieku, nie dwudziestego pierwszego (co często podkreśla z nutą potępienia mój Pierworodny), notuję oldskulowo na kartce, zamiast nowocześnie w telefonie. A notuję – jak widać – pismem zgoła innym, niż piszę dedykacje i życzenia na kartkach świątecznych. A potem nie mogę się odczytać.

Po całodziennej analizie powyższego napisu odcyfrowałam, że „Dziecko… bez telewizora, bez książki”. Ale co? Nie ma pojęcia. Zatem, czy jest na sali farmaceuta, specjalista od czytania cudzych gryzmołów?

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi: , , ,

8 comments on “Kolejnej notki nie będzie
 1. lady pisze:

  rety, no przecież wyraźnie jest napisane: Dziecko uczy mnie odp(oczywać).

  • Dorota pisze:

   Można tak odczytać, ale ja nie odpoczywam przy telewizji, więc to raczej o nie o to mi chodziło. Chociaż… może…

 2. kolorki pisze:

  Dziecko najlepiej odpoczywa bez telewizora, bez komputera;)

 3. marzena pisze:

  🙂 dziecko uczy mnie odpowiadać – bez tv ,bez konopi… 🙂

 4. Ewa pisze:

  stawiam na –
  uczy się odpowiedzialności

 5. Ewa pisze:

  Ha, ha, dobre. Proszę o odsłonięcie samogłoski A.

 6. Agaja pisze:

  naj(lepiej?) naj(wydajniej?) odpoczywa (?) odpowiada (?)

  ale najpiew przeczytałam uczy, że/się (?)

 7. basik pisze:

  nie jestem farmaceutą ale czyżby chodziło o … „fajnie odpoczywa”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*