Kto wkrótce będzie czytał książkę „Oto kot” Pauliny Wierzby?

Wspaniałe były Wasze wierszyki o kotach, naprawdę! Jestem nimi zachwycona! Z tej okazji postanowiłam oddać w Wasze ręce nie dwa, a trzy egzemplarze tej pięknej książki, która ukazała się nakładem wydawnictwa Albus.  Moją recenzję możecie przeczytać tutaj.

koty880

Jestem przekonana, że laureatki będą piszczeć z uciechy, bo to naprawdę zachwycająca książka. Ale do rzeczy, bo na pewno uczestniczki konkursu przebierają nogami.

[Werble raz]

Książkę „Oto kot” otrzymują:

[Ponownie werble]

  1. jula, mamula i s-ka
  2. Kasia
  3. kolorki.

[Wiwaty i fanfary na okoliczność]

Serdecznie gratuluję! Skontaktuję się z Wami mailowo, by ustalić szczegóły przesyłki. A że to dopiero początek mojej współpracy z poznańskim wydawnictwem Albus, to jeszcze kilka pięknych książek trafi do moich czytelników. Nie przegapcie!

Napisano w Czytam dzieciom (i sobie też)

4 comments on “Kto wkrótce będzie czytał książkę „Oto kot” Pauliny Wierzby?
  1. Kasia pisze:

    Dziękuję po stokroć! Od dziś pisanie wierszyków będzie moim ulubionym sposobem na bezsenność 🙂

  2. kolorki pisze:

    Jestem zachwycona 🙂 Książka o kotach (o kocie) łączy moje dwie namiętności: książki i koty :))) Nie wyobrażam sobie niczego lepszego:)) Dziękuję serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*