W Krakowie może być wodny plac zabaw dla dzieci! Ty decydujesz!

Od 18 do 30 czerwca trwa głosowanie na projekty, które walczą o miejskie pieniądze z budżetu obywatelskiego. Na liście jest wodny plac zabaw dla dzieci w parku Jordana, mega atrakcja, o której już pisałam.

Jak głosować? W dniach 18-30 czerwca wejdź na stronę budzet.dialoguj.pl, załóż konto i zagłosuj na 3 projekty OGÓLNOMIEJSKIE i 3 DZIELNICOWE. Kolejność ma znaczenie: pierwszy projekt otrzymuje 3 punkty, drugi 2 punkty, a trzeci 1 punkt. Głosować może każdy mieszkaniec powyżej 16. roku życia, nie trzeba być zameldowany w Krakowie. Podczas całego głosowania można głosować tylko raz.

Pierwszy wodny plac zabaw w Parku Jordana ma nr 62 i znajdziecie go wśród projektów ogólnomiejskich.

Wybierzcie te inicjatywy, które się Wam podobają, które uważacie za ważne i cenne. Naprawdę jest w czym wybierać. Nie stójmy obojętnie, to także nasze miasto i nasze pieniądze! Już niedługo w krakowskim Parku Jordana dzieci mogą bawić się tak, jak na zdjęciu poniżej. Wszystko w naszych rękach!

wp04_700

Napisano w Od Rana Do Wieczora

One comment on “W Krakowie może być wodny plac zabaw dla dzieci! Ty decydujesz!
  1. Anna M. pisze:

    Zagłosowane! Dzięki za informację:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*