Dzień Matki 2016

W Dzień Matki wielodzietność opłaca się nawet bardziej, niż z powodu 500+ 🙂 Dostałam masę prezentów: trzy bombonierki, dwie laurki i CAŁĄ noc przespaną, pierwszą taką noc od narodzin Wojtusia. Miał chłopak gest. Szkoda tylko, że jednorazowy.

laurki

Laurka od Michasia, choć nieco sfatygowana, zauroczyła mnie pięknym tekstem życzeń, a wśród nich: „Dziękuję Ci, że jesteś dla mnie taka miła”… Trzy razy dopytywałam, czy to na pewno dla mnie. Ja. Miła. Dla Michasia. Zapewniał, że tak, więc rozpłynęłam się jak masełko w słoneczku, popłakałam ze wzruszenia i solennie obiecałam sobie w duchu zasłużyć na te podziękowania.

Nie minęło wiele czasu, bo już następnego dnia, gdy nie pozwoliłam obejrzeć fefnastej bajki z rzędu, usłyszałam gorzką prawdę:

– Wcale nie jesteś dla mnie miła!!! Napisałem tak, bo pani mi kazała!!!!

No i od razu poczułam się lepiej 😉

Ten Dzień Matki był wyjątkowy również z powodu promocji książki „Macierzyństwo bez Photoshopa”, którą napisaliśmy wspólnie z fantastycznymi dziewczynami i chłopakami po to, by pomóc Mikołajkowi.

Oczywiście były i autografy 🙂 fot. Beata znana jako kolorki.

autografy

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi: ,

One comment on “Dzień Matki 2016
  1. kolorki pisze:

    buahahahaha szczerość bywa bolesna :)) A jakie piękne zdjęcie :)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*