Lokowanie produktu i przedni fotel

Życie z dziećmi jest niewyczerpanym źródłem anegdot. Można o nich pisać i pisać i pisać… Tylko czasu brakuje. Jak to niedawno napisała Ania z karmieswobodnie.com: „Tak sobie myślę, że gdyby nie konieczność zajmowania się Heleną, miałabym czas na pisanie nawet 3 postów na bloga dziennie. Tylko że wtedy nie miałabym inspiracji do pisania”. Całkowicie się z nią zgadzam!

bigmilk

Piotruś:

– Mamo, mam ochotę na Small Milka.

– Co to jest Small Milk, Piotrusiu?

– No, chodzi mi o Big Milka, tylko nie chcę w swojej wypowiedzi lokować produktu.

Cóż za świadomy użytkownik języka!

***

Michaś chce jeździć w samochodzie na przednim fotelu. Przy każdej okazji próbuje, czy może się zgodzę, przy każdej okazji się nie zgadzam. Twardo stoję na stanowisku, że jeśli jest wystarczająca ilość miejsc z tyłu, wszystkie przewożone przeze mnie dzieci jeżdżą z tyłu.

– Michasiu, będziesz miał 12 lat i 150 cm wzrostu, będziesz jeździł z przodu – tłumaczę znużonym głosem.

– ALE WTEDY TY BĘDZIESZ JUŻ STARA I NIE BĘDZIESZ KIEROWAĆ SAMOCHODEM!!!! – krzyczy wściekły Michaś.

– Synku! Ale 12 lat będziesz miał już za trzy lata!!!

Nie mówiłam, że czas umierać?

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*