Wymarzona biżuteria dla mamy

Sabinę spotkałam na warszawskiej premierze mojej książki „Mamo dasz radę!” w 2011 roku. Julek wypełniał wówczas szczelnie jej wnętrze, a ona sama sprawiała wrażenie cichutkiej i niepozornej. Niewiele później przekonałam się, jak mylne było to wrażenie: Sabina to kobieta-petarda, a że jaki pan taki kram, to mąż i syn wcale jej nie ustępują.

ramka_880x700_biale_tlo_przyklad

Sabina odnalazła swoją pasję w szyciu oryginalnych ubrań pod marką My Fashion Story, Piotrek produkuje niepowtarzalną biżuterię, a Julek rośnie im zdrowo i ostatnio stał się iskrą, która roznieciła płomień. Narysował portret mamy, a Piotrek na podstawie rysunku zrobił dla Sabiny naszyjnik. I wymyślili wspólnie, żeby ten pomysł posłać w świat.

Widziałam już zabawki szyte na podstawie rysunków dzieci, ale biżuterię po raz pierwszy i aż klasnęłam w dłonie z zachwytu! To świetny pomysł na upominek choćby z okazji Dnia Matki. Do 1 maja 2016 trwa konkurs na fejsbukowym profilu Białek Design Studio, w którym można taki naszyjnik wygrać. Zasady są bardzo proste: należy wrzucić zdjęcie rysunku dziecka w komentarzu pod postem i napisać w kilku zdaniach (max 5) dlaczego powinien wygrać.

Próbujcie, bo nagroda kusząca 🙂

Napisano w Od Rana Do Wieczora

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*