Nadciąga koszmarny cwaniaczek Jędrek

Wielbiciele Koszmarnego Karolka i “Dziennika cwaniaczka” będą zachwyceni: twórcy Jeża Jerzego napisali książkę ze wstawkami komiksowymi, z rodzimym bohaterem uwikłanym w rodzime realia.

jedrek800

Wartka akcja, wciagająca fabuła, dużo śmiechu. W „Przepraszam, czy tu borują?” mama Jędrka, która jest policyjnym detektywem, tropi złodziei brylantów, a Jędrek tropi nową dentystkę, która, choć oszałamiająca, wydaje mu się bardzo podejrzana. W tomie „Gdzie moja forsa” bohater wpada w finansowe tarapaty i próbując się  z nich wygrzebać, grzęźnie jeszcze bardziej.

Zabawne historie, które przykują uwagę każdego kilkuletniego czytelnika.

Rafał Skarżycki i Tomasz Lew Leśniak, Hej, Jędrek!, Przepraszam czy tu borują?; Gdzie moja forsa?, Nasza Księgarnia 2015

Napisano w Czytam dzieciom (i sobie też)

Tagi: , , ,

One comment on “Nadciąga koszmarny cwaniaczek Jędrek
  1. Agnes pisze:

    A w marcu kolejny tom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*