„52 tygodnie”. Przepiękna książka obrazkowa

Piękna książka, wspaniały pomysł: ta sama gałąź tej samej jabłoni, na której co tydzień siada inny ptak. I tak przez cały rok.

Duży format, wyraźne rysunki ptaków oddanych wiernie i kilka słów o każdym ptasim gatunku (a przy okazji także o jabłoni), zatem może to być wstęp do ornitologii i botaniki dla kilkulatków. Po lekturze tej książki będziecie (wy i dzieci) bezbłędnie rozpoznawać ptaszki napotkane w parku, które nie są gołębiem, sroką ani wróbelkiem.

Anne Crausaz, „52 tygodnie”, wydawnictwo Widnokrąg, Piaseczno 2015

Napisano w Czytam dzieciom (i sobie też)

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*