XIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Od 1 do 8 czerwca trwa kolejna odsłona akcji zachęcającej do czytania dzieciom i z dziećmi. Propaguję, zachęcam i namawiam gorąco do udziału i mam nadzieję, że książka w Waszych rękach to widok powszedni.

Kiedy do moich dzieci przychodzą koledzy i koleżanki, manifestacyjnie siadam na kanapie z książką, żeby propagować dobre wzorce 😉

Więcej o akcji oraz imprezach czytelniczych na tę okoliczność na stronie Fundacji ABCXXI.

Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*