Światowy Dzień Książki 2013

Z okazji Światowego Dnia Książki kilka lat temu wymyśliłam tego bloga. Dziś świętują wszyscy Czytelnicy i Autorzy.

Polecam Wam wizyty w księgarniach – w Matrasie np. 25 % taniej. Uwielbiam ten rozkoszny dreszczyk, który towarzyszy moim książkowym zakupom. Kupuję sobie radość.

Dziękuję, że tu zaglądacie! 🙂

Napisano w Bez kategorii

5 comments on “Światowy Dzień Książki 2013
 1. Anonimowy pisze:

  Nie dziala pod internet explorer, opera i firefox.

 2. Emigrantka pisze:

  Ten komentarz został usunięty przez autora.

 3. Chuda pisze:

  Wierna Czytelniczko, na których przeglądarkach konkretnie nie dziala Ci nasza strona kulinarna?

 4. Anonimowy pisze:

  Wiem, ze to nie na temat ale nie mam gdzie zadac tego pytania: czemuz ach czemuz Dwie Chochelki nie dzaialaja pod zadna przegladarka? I to od ponad tygodnia…
  Wierna czytelniczka

 5. kolorki pisze:

  I my dziękujemy – za inspiracje zakupowe:) dorosłe i dzieciowe:)
  … i za konkursy;))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*