„Zośki” rozdane

Dziękuję wszystkim za udział w zośkowym konkursie.

Książki trafią do kolorki, chudszej i Marty W. Serdecznie gratuluję!

Następne książkowe rozdawnictwo już wkrótce, nie przegapcie 🙂

Napisano w Bez kategorii

5 comments on “„Zośki” rozdane
 1. Chuda pisze:

  Czytajcie na zdrowie :-))

 2. kolorki pisze:

  Melduję, że Zośki dotarły;)) DWIE!!! Będziemy miały co czytać:) szczególnie, że wiosna się coś nie spieszy;/ Jeszcze raz dziękuję bardzo!!!

 3. kolorki pisze:

  O nie wierzę:) Bardzo mi miło, szczególnie, że książkowe konkursy są jedynymi, które mnie interesują:) Będziemy z "Zośką" czytać, mniam:)

 4. Marta W. pisze:

  O! Udało mi się 🙂 Dziękuję bardzo!!! Wcześniej nie podałam chyba adresu e-mail – wiewiorka2(małpa)o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*