Porywacz wózków grasuje w okolicy

Ostrzegamy: w naszej okolicy pojawił się niezwykle przebiegły porywacz wózków dla lalek. Niewinnym wyglądem potrafi zmylić najczujniejszą właścicielkę i uprowadza wózki wprost spod ich nosa. Im wózek bardziej różowy, tym bardziej narażony na uprowadzenie.

porywaczwozkow

Jak widać na fotografii zrobionej przez przypadkowego przechodnia, porywacz nie gardzi również wózkami w bardziej stonowanych kolorach. Jego zaplecze operacyjne stanowi matka, która za każdym razem opóźnia pościg, tłumacząc roztrzęsionej właścicielce, iż porywacz przygotowuje się od maleńkości do bycia tatusiem, jego życiową ambicją jest dobrze pełnić tę misję i prowadząc wózki z lalkami ćwiczy do tej roli.

Ze względu na znikomą szkodliwość społeczną czynu (porywacz zawsze oddaje wózek w nienaruszonym stanie, lalki w środku nie doznają obrażeń), policja odmawia wszczęcia śledztwa w tej sprawie. Jak zwykle wszystko spada na matki. Bądźcie czujne!

Napisano w Od Rana Do Wieczora

7 comments on “Porywacz wózków grasuje w okolicy
 1. gosia pisze:

  Nie kupuj,no bo faktycznie przestanie sie nim bawic. A tak na marginesie,Jaki on jest juz duzy…omgmam nadzieje,ze macie udane wakacje,czego szczerze zycze!

  • Dorota pisze:

   Duży, wielki, ech!… Dziś wieczorem Piotrek i Michał jadą na obóz harcerski, więc może trochę odpocznę po tygodniu kupowania i załatwiania rozmaitych spraw przedwyjazdowych.

 2. Malwina pisze:

  Tylko różowy! 🙂

 3. Magda pisze:

  mój Kuba dokładnie tak samo robił:-)

 4. moje-waterloo pisze:

  Chciałaś czy nie, w Twoje życie wkroczył Straszny Dżender 😉

 5. kolorki pisze:

  Nie bądź żyła;) Kup dziecku wózek 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*