18. Targi Książki w Krakowie – to już tuż-tuż!

Co roku o tej porze czuję rosnącą ekscytację. Zbliżają się krakowskie Targi Książki!

W tym roku pierwszy raz w nowej hali, jestem bardzo ciekawa. Do tej pory krakowskie targi to była impreza dla wytrwałych, pamiętam przepychanie się z Piotrusiem w wózku wąskimi alejkami między stoiskami i bardzo, bardzo gorącą atmosferę, uffff. Liczę, że w nowej sali atmosfera będzie równie przyjemna, ale będzie zawierała więcej tlenu 🙂

Jak zwykle będzie tyle spotkań i imprez, że nie da się być wszędzie i spotkać ze wszystkimi. Będę polować na autografy Dehnela i Krajewskiego Bardzo chciałąbym też spotkać się z Akuninem, ale niestety wieczory mam zarezerwowane dla innego mężczyzny. Nie tym razem, Drogi Pisarzu, którego uwielbiam za Fandorina i Siostrę Pelagię.

A w sobotę spotkanie z Martą Kisiel! Przyjdę na nie z ciastkami z czekoladą, przyjdźcie i Wy! 🙂

Napisano w Bez kategorii

5 comments on “18. Targi Książki w Krakowie – to już tuż-tuż!
 1. Chuda pisze:

  Dziękuję, spora dawka tej przyjemności jest po mojej stronie 🙂

 2. Zapach książek można porównywać z zapachem świąt 🙂
  Zapraszam też na UczaInaczej.pl może znajdziecie kolejne inspiracje 🙂

 3. Aine pisze:

  Jeszcze raz dziękuję za sympatyczną rozmowę i autograf! Chwalę się nim 😉 🙂 Bardzo się cieszę, że Cię poznałam. Pozdrawiam serdecznie!

 4. Junior pisze:

  Będziemy, będziemy i również nie możemy się doczekać 😉

 5. Agnes pisze:

  Ciastka? Cudownie. Ale i bez ciastek też bym przyszła 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*