Kłopoty z bocianem

Jestem zachwycona książeczką Agnieszki Frączek z ilustracjami Iwony Całej. To śliczna, ciepła, zabawna i wzruszająca opowieść o adopcji. 

Jeśli-bocian-nie-przyleci-czyli-skąd-się-biorą-dzieci-Recenzja
Zauroczyła mnie już okładka, a z każdą stroną rósł mój zachwyt i wzruszenie. Agnieszka Frączek jak zawsze znakomita, a Iwona Cała – niesamowita. Popłakałam się serdecznie przy tej opowiastce o dwojgu ludzi, którzy zakochali się w sobie, wzięli ślub i czekali na dziecko. I choć wokół nich rodziły się dzieci, oni nie mogli się doczekać. Byli coraz smutniejsi, aż pewnego dnia przyszło im do głowy, że może ich dziecko gdzieś na nich czeka, może jak w baśni – za górami, za lasami…

To książka dla wszystkich dzieci, tych adoptowanych i tych rodzonych, bo mówi o tym, że dzieci biorą się z miłości.

Agnieszka Frączek, Jeśli bocian nie przyleci, czyli skąd się biorą dzieci, Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski 2008

Napisano w Czytam dzieciom (i sobie też)

Tagi: , , , ,

3 comments on “Kłopoty z bocianem
  1. Chuda pisze:

    To jest własnie ta książka 🙂

  2. Księgarka pisze:

    Jakiś czas temu czytałam książkę tej samej autorki pt. Jeśli bocian nie przyleci, czyli skąd się biorą dzieci. Była wyjątkowo mądrze napisana. Chętnie sięgnę również po Kłopoty z bocianem.

  3. ~Demismo pisze:

    Z chęcią przeczytam – tak z ciekawości 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W związku z wprowadzeniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że zostawiając komentarz na stronie od-rana-do-wieczora.pl pozostawiasz na niej swój nick, widoczny dla innych czytelników oraz adres mailowy widoczny tylko dla administratorów strony. Swoje dane osobowe przekazujesz dobrowolnie i będą one przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu, odpowiedzi na Twój komentarz lub w przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: dorota.smolen@gmail.com. Administratorem Twoich danych osobowych jest autorka bloga od-rana-do-wieczora.pl Dorota Smoleń.
Publikując komentarz, wyrażam zgodę.

*